poniedziałek, 25 września, 2023
Strona głównaNie przegapMobilne urządzenia sanitarne — jak wybrać dostawcę?

Mobilne urządzenia sanitarne — jak wybrać dostawcę?

Branża, w której podstawą jest wynajem przenośnych toalet i kontenerów sanitarnych, idzie z duchem czasu. W końcu liczne festiwale, festyny, wydarzenia sportowe czy przyjęcia okolicznościowe na świeżym powietrzu to popularna forma rozrywki. Podobnie jest z rynkiem inwestycji – zapotrzebowanie na wygodne zaplecze sanitarne na budowach nie słabnie. Jak wybrać firmę, która wynajmie ci mobilne sanitariaty na korzystnych warunkach? Na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy?

Precyzyjna higiena również w detalach, czyli gdzie?

W kwestii wynajmu przenośnych toalet higiena to podstawa. Nieważne czy chodzi ściśle o toaletę, umywalkę czy pisuar – powinny zapewniać użytkownikom jak największy komfort i poczucie czystości. Ten efekt osiągniesz, jeśli postawisz na sanitariaty wykonane z trwałych i solidnych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych.

Jako organizator placu budowy czy imprezy plenerowej musisz zatroszczyć się o to, aby wynajęty kontener sanitarny czy pojedyncza toaleta były regularnie sprzątane, myte i serwisowane – powinieneś ustalić to z firmą wynajmującą na etapie składania zamówienia. Nawet w mobilnej toalecie liczy się poczucie prywatności i intymności. Dlatego wybierając modele na swoją imprezę, wybierz te ze znacznikiem w drzwiach „wolne/zajęte”, a w kontenerach postaw na podział stref na damską i męską.

Doświadczenie i opinia dostawcy na rynku

Zanim złożysz zamówienie u konkretnego dostawcy, zweryfikuj jego doświadczenie w branży i gotowość do obsługi klienta o różnych potrzebach. Co to znaczy? Firma powinna móc trafnie oszacować oczekiwania, standard, którego klient potrzebuje oraz optymalną liczbę toalet i kontenerów, aby ich użytkownicy czuli się komfortowo.

Jeśli chodzi o zaplecze sanitarne na plac budowy, ważne jest także rozeznanie, w którym miejscu powinny stanąć mobilne toalety, aby spełnić wymogi sanitarne, ale jednocześnie być funkcjonalnymi.

Rzetelny dostawca dotrzymuje terminów!

Również w branży sanitariatów na wynajem liczy się rzetelność i terminowość. W końcu przenośna toaleta powinna stanąć w docelowym miejscu jeszcze przed rozpoczęciem imprezy plenerowej czy robót na placu budowy.

Firma posiadająca w branży duże doświadczenie będzie w stanie:

  • dokładnie określić czas, na jak długo będą potrzebne urządzenia sanitarne,
  • elastycznie reagować na ewentualne zmiany.

Przesunięcia czy opóźnienia to w końcu dość częste sytuacje w przypadku branży budowlanej. Klient powinien mieć możliwość przedłużenia terminu korzystania z obecnych już urządzeń, bez konieczności zamawiania nowych na sam koniec inwestycji.

Dobrego dostawcę poznasz po obsłudze klienta

Wysoka jakość usług firm dostarczających zaplecze sanitarne to nie tylko szeroka oferta, nowoczesne modele toalet czy lata działalności. Ważny jest także poziom komunikacji z klientem, dzięki któremu można szybko zyskać jego przychylność. Należy zwrócić na to uwagę już od pierwszego etapu realizacji zamówienia, czyli jego planowania.

Zaufany dostawca nie tylko dokona z tobą transakcji, ale także:

  • pomoże oszacować, które ubikacje przenośne będą najlepszym rozwiązaniem w twoim przypadku,
  • oceni, jak dużo należy ich zamówić,
  • podpowie, jak rozplanować czyszczenie oraz serwisowanie sanitarnych urządzeń mobilnych.

Jeśli interesuje cię kontener sanitarny, dostawca pomoże ci także zdecydować o jego rozkładzie – czy wystarczą jedynie kabiny i pisuary, czy powinny się tam też znaleźć prysznice i umywalki. Cennik to oczywiście równie istotne kryterium wyboru dostawcy. Ceny powinny być adekwatne do wielkości zamówienia, ale także i czasu jego trwania.

Każdy z tych parametrów ma znaczenie, jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy mobilnych urządzeń sanitarnych na imprezę, plac budowy czy każdą inną inwestycję wymagającą tego typu zaplecza.

ZOBACZ POZOSTAŁE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Dołącz do nas

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najlepszymi informacjami

Najnowsze artykuły

Komentarze