poniedziałek, 25 września, 2023
Strona głównaUbezpieczeniaUbezpieczenie rodzinneUbezpieczenia na życie dla całej rodziny już od 20 zł miesięcznie

Ubezpieczenia na życie dla całej rodziny już od 20 zł miesięcznie

Nic nie jest tak ważne w życiu, jak zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Dbasz o nie każdego dnia i starasz się zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym. Nie wszystko da się jednak zrobić, a zło czyha za każdym rogiem. Ubezpiecz swoich bliski i nie martw się więcej, co się stanie, gdy… Sprawdź wybrane oferty ubezpieczeń rodzinnych i zapewnij rodzinie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenia na życie dla całej rodziny

Rodzinna polisa ubezpieczeniowa obejmuje swoją ochroną wszystkich Twoich najbliższych, którym chcesz zapewnić dodatkową ochronę. Zabezpiecza Ciebie i Twoją rodzinę przed negatywnymi skutkami nieszczęśliwych wypadków lub ciężkiej choroby. Bardzo często zdarza się, że ciężki wypadek jednego z rodziców znacząco wpływa na pogorszenie sytuacji finansowej. Nie pozwól, aby taka sytuacja spotkała również Ciebie.

Ubezpieczenie rodzinne sprawdź przygotowane oferty:

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie rodzinne?

Ubezpieczenie rodzinne to nic innego jak ubezpieczenie na życie z tą różnicą, że pozwala objąć swoją ochroną całą rodzinę. W zależności od wybranej opcji ubezpieczeni otrzymają wsparcie finansowe w razie śmierci któregoś z członków ubezpieczenia.

Dodatkowo można wybrać wariant ubezpieczenia NNW, który daje ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku. Wtedy odszkodowanie wypłacane będzie w razie np. złamania. Oprócz pieniędzy ubezpieczony może dodatkowo otrzymać wsparcie medyczne oraz dostęp do wielu specjalistycznych badań. Wybierając ubezpieczenie rodzinne, zapewniasz sobie i swoim najbliższym wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych.

Decydując się na ubezpieczenie rodzinne, każdy członek rodziny objęty polisą otrzyma pomoc finansową w razie:

•           Śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku

•           Trwałego uszczerbku na zdrowiu

•           Ciężkiej choroby

•           Pobytu w szpitalu

•           Operacji

•           Niezdolności do pracy.

Kogo obejmuje ubezpieczenie rodzinne?

Do ubezpieczenia rodzinnego bez problemu możesz wpisać:

•           żonę

•           męża

•           dzieci

•           rodziców

•           teściów

•           dziadków

•           dzieci, dla których jesteś opiekunem.

Jaka jest cena za ubezpieczenie rodzinne?

Ubezpieczenie rodzinne nie jest drogie, jego cena jest znacznie niższa niż w przypadku pojedynczej polisy. Podstawowe ubezpieczenie rodzinne zaczyna się już od kilku złotych dziennie, jednak gwarantuje ono wypłatę świadczeń tylko w razie śmierci.

Warto zainwestować kilka złotych więcej i poszerzyć zakres ochrony np. o NNW rodzinne, wtedy mamy o wiele więcej korzyści.  Kupując ubezpieczenie online, zyskujesz dodatkowy rabat, a wtedy polisa kosztuje jeszcze mniej. Oszczędzaj, kupując przez internet.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać i jaki dokładnie będzie koszt ubezpieczenia rodzinnego:

Zabezpiecz swoją rodzinę przed nieprzewidzianymi sytuacjami życiowymi, zapewnij im szeroką ochronę i pomoc dostępną dotychczas tylko w ubezpieczeniach grupowych.

ZOBACZ POZOSTAŁE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Dołącz do nas

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najlepszymi informacjami

Najnowsze artykuły

Komentarze