poniedziałek, 25 września, 2023
Strona głównaUbezpieczeniaUbezpieczenie turystyczneUbezpieczenie turystyczne już od 2,59 za każdy dzień podróży

Ubezpieczenie turystyczne już od 2,59 za każdy dzień podróży

Zadbaj o spokojne i bezpieczne wakacje lub wyjazd służbowy, zabezpiecz się nawet na krótką weekendową podróż. Ubezpiecz całą rodzinę na jednej polisie i dostosuj zakres ubezpieczenia do każdego indywidualnie. Polisę zakupisz nawet dzień przed wyjazdem. Kup ubezpieczenie online i zyskaj dodatkowy rabat.

Ubezpieczenie turystyczne dostosowane do Twoich potrzeb

Nie ważne czy lubisz poleżeć spokojnie na plaży, czy aktywnie spędzić wolny czas w ekstremalnych warunkach, jeśli chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie na rodzinnych wakacjach zabezpiecz się ubezpieczeniem turystycznym.

Korzystając z ubezpieczenia turystycznego, masz możliwość dopasowania odpowiedniego wariantu i zakresu ubezpieczenia do ulubionego sposobu spędzania wolnego czasu. W razie potrzeby otrzymasz szybką pomoc medyczną. Masz gwarancję pokrycia kosztów leczenia zarówno w Polsce, jak i za granicą dla każdego ubezpieczonego członka rodziny. Dodatkowo zabezpieczasz się od następstw nieszczęśliwych wypadków, gwarantując sobie wypłatę środków w wyniku uszczerbku na zdrowiu i leczenia jego skutków.

Często zdarza się, że brak uwagi, koncentracji i skupienia doprowadza do nieumyślnego zniszczenia cudzego mienia. Wybierając ubezpieczenie turystyczne,  dajesz sobie ochronę od odpowiedzialności cywilnej w wyniku wyrządzenia szkody osobom trzecim oraz zniszczenia własnego mienia. Odszkodowanie zostanie wypłacone niezależnie od przyczyny zdarzenia.

Odprężając się na rodzinnym wyjeździe lub zwiedzając ciekawe i zatłoczone miejsca na wakacjach wystarczy chwila nie uwagi, aby ktoś ukradł Ci portfel i dokumenty.  W takich przypadkach liczy się każda chwila i należy działać szybko. Wykupując polisę turystyczną, otrzymasz szybką i skuteczną pomoc w razie zguby lub kradzieży dokumentów.

Szybko, tanio i bezpiecznie to coś dla Ciebie?

Oszczędzaj, kupując znacznie taniej

Porównaj ze sobą różne ubezpieczenia turystyczne i kup polisę online. Dzięki wielu ofertom możesz w łatwy sposób sprawdzić ich cenę i zakres ochrony, który Cię interesuje. Kupując ubezpieczenie turystyczne przez internet, płacisz znacznie mniej niż w przypadku standardowego biura, dlatego nie przepłacaj. Zaoszczędzoną kwotę z powodzeniem wydasz na wakacyjne atrakcje.

Czas to pieniądz, więc oszczędzaj, kupując szybciej

Kupując polisę podróżną w biurze ubezpieczeniowym, tracisz dużo czasu na dotarcie do niego i czekanie na swoją kolej. Często zdarza się, że otrzymasz ofertę zaledwie kilku ubezpieczeń i nie masz zbyt dużego wyboru, więc wybierasz którekolwiek, bo przecież jutro już wyjeżdżasz.

Decydując się na zakup ubezpieczenia turystycznego online, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również sporo cennego czasu, który możesz wykorzystać na pakowanie się i przygotowywanie do podróży.

Jeśli nie masz jeszcze konkretnego ubezpieczenia, które chcesz wybrać, skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń. Dzięki niej zobaczysz oferty wszystkich ubezpieczycieli i dopasujesz najlepszą ofertę dla siebie i swojej rodziny. Korzystając z takiego rozwiązania, zakupu dokonasz dosłownie w kilka chwil, nie ruszając się z domu.

Bezpieczne wakacje dla całej rodziny

Spraw by Twój rodzinny wyjazd był niezapomniany. Pozbądź się zmartwień: co zrobimy, jeśli… Ubezpieczenie turystyczne zapewni Tobie i całej Twojej rodzinie ochronę na każdą ewentualność przez całą dobę na cały okres wyjazdu. Zabezpieczając się w ten sposób w sprawdzonej firmie, zapewniasz sobie bezpieczeństwo, komfort i swobodę. Sprawdź oferty sprawdzonych i najczęściej wybieranych firm.

Wybierz jeden z wielu wariantów ubezpieczenia turystycznego i zagwarantuj sobie:

  • Całodobową ochronę dla całej rodziny
  • Odszkodowanie w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Finansowanie leczenia i pobytu w szpitalu zarówno w Polsce, jak i za granicą
  • Szybką pomoc ratowniczą
  • Pomoc w razie awarii samochodu
  • Zapewnienie noclegu i samochód zastępczy
  • Rekompensatę za opóźnienia bagażu czy nawet samolotu
  • Pomoc w razie kradzieży lub zagubienia dokumentów.

Oferty dostosowywane są indywidualne do Twoich potrzeb, dlatego różne warianty różnych firm mogą nieznacznie różnić się od siebie.

ZOBACZ POZOSTAŁE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Dołącz do nas

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najlepszymi informacjami

Najnowsze artykuły

Komentarze